Ağva Manolyam Hotel olarak, Şile İlçesinin Ağva mahallesinde 2018 itibariyle siz değerli konuklarımızı, aile işletmemizde, temiz odalarımız ve lezzetli kahvaltımız ile birlikte, güler yüzle ağırlamakta olan bir işletmeyiz.

Toplamda 8 odası ile hizmet veren tesisimiz, Ağva Butik Otelleri arasında tercih edebileceğiniz örnek işletmelerden birisi olmayı başarmıştır. Otelcilik ve konaklama alanında 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz deneyimleri uyarladığımız tesisimiz sizleri %100 memnuniyet ile misafir etmektedir. Üç katlı tesisimizin birinci katı resepsiyon ve restaurant bölümüdür. Ayrıca sıcak Ağva günleri için deniz manzaralı açık alan terasımız da mevcuttur. İşletmemizin ikinci ve üçüncü katında ise deniz manzaralı, doğa ve cadde manzaralı odalarımız bulunuyor. Çatı katı odalarımız, fransız balkonlu odalarımız ve geniş balkonlu oda seçeneklerimiz vardır. Tüm odalarımız ayrıca Ağva şömineli oteller arasında yerini almaktadır.

10 yılı aşkın süredir edindiğimiz deneyimi 2018 yılından itibaren sürdürdüğümüz Manolyam Hotel sizlerinde ilk adresi olacaktır.

MİSYONUMUZ
Manolyam Hotel olarak öncelikli misyonumuz, siz kıymetli konuklarımızın; otelimize gelişinizden, konaklamanıza; kahvaltımızdan ayrılışınıza kadar olan süreç boyunca var olan memnuniyetidir. Samimiyet ve güleryüz ile yarattığımız aile ortamı, sorunlara çözüm odaklı yaklaşımımız, misafirperverliğimiz gibi etkenler bu memnuniyeti sağlamamızda önemli etkenler olmuş; şimdiye kadar konaklayan misafirlerimiz tarafından her zaman hem sözel olarak, hem de internet aracılığıyla girmiş oldukları yorumlar ile belirtilmiştir. Konuklarımızın bu mutluluğu aynı zamanda bizim mutluluğumuz olmuştur.

VİZYONUMUZ
Manolyam Hotel, misafirlerimizin konaklama süreci boyunca edinmiş olduğu memnuniyeti sayesinde, kazanmış olduğu devamlılığı artarak büyütmüş, bununla birlikte otelimizin Ağva merkezdeki cazibesi de giderek artmıştır. Böylelikle otelimiz; her sene, bir önceki seneye göre daha da büyüyerek hizmet kalitesinde yükselmiş ve size iyi hizmet sunmaya devam etmiştir.

Manolyam Hotel olarak güzel Ağva’mıza gelecek olan tüm misafirlerimize hizmet sunmaktan gurur duyar; geçmiş süre boyunca bizim çatımız altında konaklamış tüm misafirlerimizin de bize göstermiş olduğu memnuniyetten dolayı büyük mutluluk duyarız.